4 750,00 zł
3 861,79 zł
1 539,95 zł
1 251,99 zł
Zaloguj się
Wok indukcyjny IW 80 Bartscher
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Charakterystyka:
Wok indukcyjny to urządzenie nablatowe o doskonałych parametrach – niecka na wok o średnicy 37 cm i mocy do 8 kW posiada możliwość 6-stopniowej regulacji mocy. Intuicyjna obsługa za pomocą pokrętła zapewnia najwyższy komfort gotowania.
| Nadaje się do zabudowy | nie |
| Moc przyłączeniowa | 8 kW |
| Napięcie | 400 V |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Przyłącze urządzenia | 3 NAC |
| Sterowanie | Pokrętło |
| Rodzaj pól grzewczych | Indukcja |
| Seria | - |
| Lampka kontrolna | Wł./wył. grzanie Przegrzanie Detekcja garnka |
| Materiał misy | Szkło |
| Ochrona przed przegrzaniem | tak |
| Wyświetlacz cyfrowy | nie |
| Włącznik/wyłącznik | nie |
| Detekcja garnka | tak |
| Ilość stopni mocy | 6 |
| Średnica misy | 370 mm |
| Moc pola/pól grzewczych maks. | 8 kW |
| Regulacja w zakresie od | Moc |
| właściwości | - |
| Materiał | Stal szlachetna |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 510 mm |
| głębokość | 600 mm |
| wysokość | 330 mm |
| waga | 22.2 kg |