4 750,00 zł
3 861,79 zł
1 539,95 zł
1 251,99 zł
Zaloguj się
Kuchenka indukcyjnaIK IK 35-EB Bartscher
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Charakterystyka:
Czy to w bufecie, cateringu czy food trucku – sprawdzi się w każdym obszarze zastosowania. Kuchenka indukcyjna o atrakcyjnym wyglądzie i dużej mocy dzięki oddzielnemu panelowi obsługi stanowi idealne rozwiązanie do indywidualnego, dostosowanego do potrzeb montażu.
| Zakres temperatury od | 60 °C |
| Zakres temperatury do | 240 °C |
| Ilość stopni temperatury | 10 |
| Interwały ustawienia temperatury | 20 °C |
| Średnica pola/pól grzewczych | 240 mm |
| Moc pola/pól grzewczych maks. | 3500 W |
| Moc przyłączeniowa | 3.5 kW |
| Napięcie | 230 V |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Przyłącze urządzenia | Gotowe do podłączenia |
| Sterowanie | Elektronicznie Pokrętło Dotykowo |
| Ilość pól grzewczych | 1 |
| Rodzaj pól grzewczych | Indukcja |
| Lampka kontrolna | Wł./wył. Moc Temperatura |
| Szerokość pola szklanego | 310 mm |
| Głębokość pola szklanego | 330 mm |
| Ochrona przed przegrzaniem | tak |
| Wyświetlacz cyfrowy | tak |
| Włącznik/wyłącznik | tak |
| Bagnetowa sonda temperatury | nie |
| Kolor | Srebrny Czarny |
| Nadaje się do zabudowy | tak |
| Detekcja garnka | tak |
| Przycisk blokady (zabezpieczenie przed dziećmi) | nie |
| Ilość stopni mocy | 10 |
| Właściwości | oddzielny panel obsługi, długość przewodu: 0,8 m |
| Materiał powierzchni grzewczej | Szkło |
| Regulacja w zakresie od | Moc Temperatura |
| Materiał | CNS 18/10 |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 370 mm |
| głębokość | 390 mm |
| wysokość | 118 mm |
| waga | 6.5 kg |