4 750,00 zł
3 861,79 zł
1 539,95 zł
1 251,99 zł
Zaloguj się
Cyrkulator do gotowania sous-vide SV ST15L Bartscher
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Charakterystyka:
Kompaktowa alternatywa dla tradycyjnego urządzenia do gotowania sous-vide – w towarzystwie pasujących garnków poręczny cyrkulator sous-vide może być z powodzeniem stosowany w wielu miejscach, dzięki czemu idealnie nadaje się do użytku mobilnego.
| ednostki miary temperatury | °C °F |
| Zakres temperatury od | 20 °C |
| Zakres temperatury do | 95 °C |
| Regulacja temperatury | elektronicznie, z dokładnością do 0,5 °C |
| ustawianie czasu | 1 minuta - 59 godzin i 59 minut |
| Interwały ustawienia czasu | 1 min. |
| Przystosowane do | garnki, głębokość: min. 190 mm ilość wody maks.: 15 litrów |
| Timer | tak |
| Wyświetlacz cyfrowy | tak |
| Ochrona przed suchym cyklem | tak |
| Sterowanie | Elektronicznie |
| Lampka kontrolna | - |
| Właściwości | funkcja Memory sygnał dźwiękowy po upływie czasu |
| Nadaje się do pracy ciągłej w użytku komercyjnym | tak |
| Moc przyłączeniowa | 1.3 kW |
| Napięcie | 230 V |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Materiał | Stal szlachetna Tworzywo sztuczne |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 68 mm |
| głębokość | 135 mm |
| wysokość | 375 mm |
| waga | 1.1 kg |