4 750,00 zł
3 861,79 zł
1 539,95 zł
1 251,99 zł
Zaloguj się
Maszynka do mięsa FW10 370224
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Charakterystyka i parametry techniczne:
| Kolor | Kolor szary |
| Materiał przekładni | Polioksymetylen (POM) |
| Materiał młynka | Stal szlachetna / odlew aluminium |
| Średnica leja zasypowego | 45,5 mm |
| Średnica tarcz | 62 mm |
| wydajność maks. | 10 kg / godz. |
| Ruch powrotny | tak |
| System Unger | nie |
| Zdejmowany młynek | tak |
| Zdejmowan moduł mielący | tak |
| Zdejmowana jednostka rozdrabniająca | tak |
| Wentylowany silnik | nie |
| Zabezpieczenie przeciążeniowe | tak |
| Włącznik/wyłącznik | tak |
| Lampka kontrolna | - |
| Przyłącze urządzenia | Gotowe do podłączenia |
| Właściwości | Zintegrowana komora do przechowywana tarcz perforowanych |
| W zestawie | 1 nóż ze stali szlachetnej, 4-ramienny 1 nasadka do przygotowywania "kebbe" (potrawa orientalna) 1 przystawka do ciastek 1 popychacz 1 nasadka do napełniania kiełbas 3 tarcze perforowane (3 mm, 4,8 mm, 8 mm) |
| Moc przyłączeniowa | 0,85 kW |
| Napięcie | 230 V |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 350 mm |
| głębokość | 205 mm |
| wysokość | 340 mm |
| waga | 5 kg |
GWARANCJA 12 miesięcy, zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny importera wg warunków: