4 750,00 zł
3 861,79 zł
1 539,95 zł
1 251,99 zł
Zaloguj się
Dyspenser do napojów DTE5, 150983
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Charakterystyka
| Moc przyłączeniowa | 0.06 kW |
| Napięcie | 230 V |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Chłodzenie | Termoelektrycznie |
| Włącznik/wyłącznik | tak |
| Pojemnik | Materiał: poliwęglan Wymiary: Ø 170 mm, wysokość 280 mm |
| Pojemność | 5 l |
| W zestawie | - |
| Właściwości | - |
| Zintegrowana tacka odciekowa | tak |
| Materiał | Stal niklowo-chromowa |
Parametry techniczne:
| szerokość | 220 mm |
| głębokość | 330 mm |
| wysokość | 520 mm |
| waga | 4.2 kg |