4 750,00 zł
3 861,79 zł
1 539,95 zł
1 251,99 zł
Zaloguj się
Frytownica 700-E2110, Bartscher 286921
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Charakterystyka:
| Rodzaj podstawy | Otwarte |
| Szerokość podstawy | 547 mm |
| Głębokość podstawy | 600 mm |
| Wysokość podstawy | 400 mm |
| Regulacja wysokości od | 850 mm |
| Regulacja wysokości do | 900 mm |
| Grzałka ze stali szlachetnej | tak |
| Napięcie | 400 V |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Przyłącze urządzenia | 3 NAC |
| Grzałka | Możliwość wychylenia |
| Szerokość kosza | 195 mm |
| Głębokość kosza | 285 mm |
| Wysokość kosza | 100 mm |
| Pojemność kosza | 5 l |
| Pojemnik na tłuszcz | nie |
| Seria | 700 |
| Kolor | Srebrny |
| Typ | Urządzenie stojące |
| Tryb pracy | Elektr. |
| Ilość komór | 2 |
| Szerokość komory | 220 mm |
| Głębokość komory | 350 mm |
| Wysokość komory | 200 mm |
| Pojemność komory | 11 l |
| Ilość koszy | 2 |
| Strefa zimna | tak |
| Termostat bezpieczeństwa | tak |
| Kran spustowy tłuszczu | tak |
| Wyświetlacz cyfrowy | nie |
| Zakres temperatury od | 100 °C |
| Zakres temperatury do | 190 °C |
| Regulacja temperatury | Ręcznie |
| Kontrola temperatury oleju | Lampka kontrolna sygnalizująca osiągnięcie zadanej temperatury oleju |
| Sterowanie | Pokrętło |
| Lampka kontrolna | Nagrzewanie |
| Włącznik/wyłącznik | nie |
| Regulowana wysokość nóżek | tak |
| Właściwości | Zaokrąglone narożniki |
| Moc przyłączeniowa | 17.4 kW |
| W zestawie | 2 pokrywy |
| Materiał | CNS 18/10 Stal szlachetna |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 600 mm |
| głębokość | 700 mm |
| wysokość | 850 mm |
| waga | 47.8 kg |
DLA PODMIOTÓW BUDŻETOWYCH - PRZELEW DO 14 DNI
GWARANCJA 12 miesięcy, zapewniamy bezpłatny serwis gwarancyjny importera na terenie całego kraju