4 750,00 zł
3 861,79 zł
1 539,95 zł
1 251,99 zł
Zaloguj się
Urządzenie AGD, Chłodziarko-zamrażarka do zabudowy zintegrowanej z technologią BioFresh i SmartFrost LIEBHERR ICBSd 5122
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
ZAPYTAJ MAILEM A DOSTANIESZ RABAT 3%
Liebherr, jako wiodący producent wysokiej klasy sprzętu chłodniczego, stworzył szeroką gamę atrakcyjnych urządzeń przeznaczonych do zastosowań komercyjnych. Chłodziarki przeszklone marki Liebherr wyróżniają się niezawodnością, precyzją wykonania i nowoczesnym designem. Charakteryzują się także dynamicznym układem chłodzenia oraz wyjątkowo szerokim zakresem temperatur. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości komponentów, profesjonalne szafy i witryny chłodnicze marki Liebherr spełniają wszelkie oczekiwania branży komercyjnej
Komora BioFresh
W urządzeniach z technologią BioFresh żywność zachowuje cenne witaminy, delikatny aromat i apetyczny wygląd znacznie dłużej niż w tradycyjnej chłodziarce. Zaawansowana technologia umożliwia utrzymanie temperatury na poziomie nieznacznie przekraczającym 0°C.
| Klasa efektywności energetycznej | D |
|---|---|
| Zużycie energii w ciągu 24 h | 0,498 kWh / 24h |
| Zużycie energii w ciągu roku | 182 kWh/a |
| Klasa klimatyczna | SN-T |
| Poziom hałasu | 34 dB |
| Klasa poziomu emitowanego hałasu | B |
| Napięcie | 220-240 V ~ |
| Częstotliwość | 50-60 Hz |
| Moc znamionowa | 1,4 A |
| Suchy panel tylny | ✔ |
|---|---|
| Materiał suchej tylnej ścianki | Tworzywo sztuczne |
| Dekor drzwi wewnętrznych | — |
| Materiał regałów na butelki na drzwiach | tworzywo sztuczne białe |
| Materiał półek, komora chłodnicza | szkło |
| Materiał regulowanych półek w komorze zamrażania | szkło |
| Materiał drzwi/pokrywy | stal |
| Wymiary wnęki wysokość/szerokość/głębokość | 177,2 - 178,8 / 56 - 57 / 55,0 cm |
|---|---|
| Wysokość / szerokość / głębokość (z opakowaniem) | 1.829,0 / 555,0 / 622,0 mm |
| Wymiary | 177 / 54,1 / 54,5 cm |
| Ciężar (bez opakowania) | 58,10 kg |
| Ciężar (z opakowaniem) | 62,30 kg |
| Pojemność całkowita ** | 255 l |
| Pojemność komór chłodniczych | 201 l |
| z tego BioFresh | 70,9 l |
| Pojemność komory zamrażarki | 54 l |
| Z tego komora czterogwiazdkowa | 54,4 l |
Dostawa w cenie, wysyłamy produkt po zaksięgowaniu wpłaty, brak wysyłki "ZA POBRANIEM"
Gwarancja 24 miesiące z możliwością przedłużenia o kolejne 3 lata po rejestracji w systemie Liebherr
https://home.liebherr.com/pl/pol/shopping-world/pl/funnel/free-warranty/landing.html
https://home.liebherr.com/pl/pol/serwis/obs%C5%82uga-posprzeda%C5%BCowa/obs%C5%82uga-posprzeda%C5%BCowa.html