4 750,00 zł
3 861,79 zł
1 539,95 zł
1 251,99 zł
Zaloguj się
Profesjonalna zamrażarka do zabudowy pod blat, front biały LIEBHERR model GGU 1400
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zapytaj mailem a dostaniesz rabat 7%
Liebherr, jako wiodący producent wysokiej klasy sprzętu chłodniczego, stworzył szeroką gamę atrakcyjnych urządzeń przeznaczonych do zastosowań komercyjnych. Profesjonalne zamrażarki do zabudowy pod blat marki Liebherr wyróżniają się niezawodnością, precyzją wykonania i nowoczesnym designem. Charakteryzują się także stateczny układem chłodzenia oraz wyjątkowo szerokim zakresem temperatur. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości komponentów, profesjonalne szafy i witryny chłodnicze marki Liebherr spełniają wszelkie oczekiwania branży komercyjnej
Parametry techniczne:
| Materiał wykonania | stal malowana proszkowo |
|---|---|
| Szerokość | 600 mm |
| Głębokość | 615 mm |
| Wysokość | 830 mm |
| Wewnętrzna szerokość | 474 mm |
| Wewnętrzna głębokość | 443 mm |
| Wewnętrzna wysokość | 676 mm |
| Pojemność brutto | 143 l |
| Pojemność użytkowa | 133 |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 100 W |
| Roczne zużycie energii | 265 kWh/rok |
| Technologie chłodnictwa | HFC Free |
| Układ chłodzenia | statyczny |
| Odszranianie | ręczne |
| Czynnik chłodniczy | R600a |
| Sterowanie | elektroniczne |
| Wskaźnik temperatury | zewnętrzny cyfrowy |
| Ilość drzwi | 1 szt. |
| Liczba półek | 4 szt. |
| Temperatura minimalna | -32 °C |
| Temperatura maksymalna | -15 °C |
| Kolor | srebrny |
| Waga | 34.00 kg |
TECHNOLOGIA:
Urządzenie wolne od szkodliwego czynnika chłodniczego HFC. Firma Liebherr była pierwszym producentem, który cały profesjonalny program chłodziarek i zamrażarek przestawił na przyjazne dla środowiska czynniki chłodnicze
GWARANCJA 36 miesięcy, zapewniamy bezpłatny serwis gwarancyjny importera na terenie całego kraju. Produkt posiada certyfikat zgodności CE