4 750,00 zł
3 861,79 zł
1 539,95 zł
1 251,99 zł
Zaloguj się
Szafa chłodnicza z drzwiami przesz. 360L Bartscher
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Charakterystyka:
Szafa chłodnicza z praktycznymi drzwiami ze szkła pozwoli zaoszczędzić czas i energię, ponieważ jeszcze przed otwarciem drzwi można zobaczyć, co kryje się w środku – szafa chłodnicza doskonale sprawdzi się zarówno w spiżarni i kuchni, jak i w różnych strefach klienta jak lokale sklepowe, stołówki, sale dla gości czy stacje paliw.
| Szyba przednia | Z oprawą / obramowaniem |
| Szyba zabezpieczająca | tak |
| Rodzaj przeszklenia | Przeszklenie podwójne |
| W zestawie | - |
| Wymiary półek | Szer. 530 x głęb. 385 mm |
| Materiał wewnątrz | Tworzywo sztuczne |
| Kolor | Biały |
| Pojemność | 326 l |
| Chłodzenie | Statycznie z dodatkowym wentylatorem |
| Zakres temperatury od | 1 °C |
| Zakres temperatury do | 10 °C |
| Regulacja temperatury | Mechanicznie Bezstopniowo |
| Termostat | tak |
| Izolacja | Cyklopentan C5H10, 45 mm |
| Display reklamowy | - |
| Środek chłodniczy | R600a / 0,080 kg |
| Klasa klimatyczna | 4 |
| Temperatura otoczenia | do 30 °C |
| Odparowanie wody kondensacyjnej | tak |
| Klasa wydajności energetycznej | D (Nr EU 2019 / 2024) |
| Zużycie energii elektrycznej | 710 kWh / rok |
| GWP | 3 |
| Funkcja automatycznego rozmrażania | tak |
| Rodzaj półek | Ruszt, powlekany tworzywem sztucznym |
| Ilość półek | 5 |
| Regulowana wysokość półek | tak |
| Z listwami cenowymi | tak |
| Możliwość zamknięcia | tak |
| Oświetlenie wewnętrzne | tak |
| Wyświetlacz cyfrowy | nie |
| Sterowanie | Regulator obrotowy |
| Rodzaj drzwi | Drzwi skrzydłowe, szkło Samozamykające |
| Ilość drzwi | 1 |
| Zawias drzwi | Prawo |
| Możliwość zmiany kierunku otwierania drzwi | nie |
| Regulowana wysokość nóżek | nie |
| Włącznik/wyłącznik | nie |
| Lampka kontrolna | - |
| Właściwości | 1 wentylator oświetlenie LED, załączane osobno 2 kółka, 2 nóżki |
| Moc przyłączeniowa | 0.18 kW |
| Napięcie | 230 V |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Materiał | Blacha stalowa Lakierowana Szkło Tworzywo sztuczne ABS |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 620 mm |
| głębokość | 635 mm |
| wysokość | 1732 mm |
| waga | 72.0 kg |