4 750,00 zł
3 861,79 zł
1 539,95 zł
1 251,99 zł
Zaloguj się
Witryna do ciast 400L Bartscher
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Charakterystyka:
Sześć stabilnych szyb szklanych o średnicy 530 mm i grubości 5 mm oferuje wyjątkowo dużo miejsca, aby efektownie zaprezentować torty, ciasta lub przekąski.
| Ilość półek | 6 |
| Regulowana wysokość półek | tak |
| Rodzaj półek | Szyba szklana |
| Wysokość użytkowa wewnątrz | regulowana |
| Wilgotność powietrza maks. | 75 % |
| Średnica półek | 530 mm |
| Kolor | Srebrny Czarny |
| Rodzaj przeszklenia | Przeszklenie podwójne Przeszklenie dookoła |
| Szyba zabezpieczająca | tak |
| Szyba przednia | Zaokrąglone |
| Pojemność | 400 l |
| Zakres temperatury od | 2 °C |
| Zakres temperatury do | 10 °C |
| Regulacja temperatury | Cyfrowo |
| Sterowanie | Przycisk |
| Chłodzenie | Powietrze obiegowe |
| Środek chłodniczy | R290 / 0,115 kg |
| Klasa klimatyczna | 4 |
| Klasa wydajności energetycznej | C (Nr EU 2019 / 2024) |
| Zużycie energii elektrycznej | 2484 kWh / rok |
| Odparowanie wody kondensacyjnej | tak |
| Funkcja automatycznego rozmrażania | tak |
| Oświetlenie wewnętrzne | tak |
| Oświetlenie | LED Osobne włączanie |
| Wyświetlacz cyfrowy | tak |
| Rodzaj drzwi | Drzwi skrzydłowe, łukowe |
| Pozycja drzwi | Strona użytkownika |
| Zawias drzwi | Prawo |
| Możliwość zmiany kierunku otwierania drzwi | nie |
| Regulowana wysokość nóżek | nie |
| Kółka skrętne | 5 kółek skrętnych, 2 z możliwością zablokowana |
| Włącznik/wyłącznik | nie |
| Lampka kontrolna | - |
| Właściwości | Półki obrotowe, wyjmowane |
| W zestawie | - |
| Moc przyłączeniowa | 0.48 kW |
| Napięcie | 230 V |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Półki z listwami cenowymi | nie |
| Materiał | Stal szlachetna Tworzywo sztuczne Szkło |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 680 mm |
| głębokość | 680 mm |
| wysokość | 1750 mm |
| waga | 130.4 kg |