4 750,00 zł
3 861,79 zł
1 539,95 zł
1 251,99 zł
Zaloguj się
Warnik do grz. wina, wody 30L,CrNi Bartscher
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Charakterystyka:
| Moc przyłączeniowa | 2 kW |
| Napięcie | 230 V |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Zakres temperatury od | 30 °C |
| Zakres temperatury do | 100 °C |
| Sterowanie | Elektronicznie Pokrętło |
| Pojemność użytkowa | 30 l |
| Pojemność maks. | 31.4 l |
| Lampka kontrolna | Nagrzewanie Utrzymanie ciepła |
| Regulacja temperatury | Bezstopniowo Termostatycznie |
| Kolor | Srebrny Czarny |
| Warnik do wody | tak |
| W zestawie | 1 ruszt, Ø 320 mm |
| Właściwości | - |
| Materiał pokrywy | Szkło |
| Materiał | Stal szlachetna Tworzywo sztuczne |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 379 mm |
| głębokość | 423 mm |
| wysokość | 530 mm |
| waga | 5.6 kg |