4 750,00 zł
3 861,79 zł
1 539,95 zł
1 251,99 zł
Zaloguj się
Warnik do grzanego wina, wody GE 28 Bartscher
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Charakterystyka:
| Moc przyłączeniowa | 1.8 kW |
| Napięcie | 230 V |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Zakres temperatury od | 30 °C |
| Zakres temperatury do | 100 °C |
| Sterowanie | Elektronicznie Pokrętło |
| Pojemność użytkowa | 21 l |
| Pojemność maks. | 28 l |
| Lampka kontrolna | Nagrzewanie |
| Regulacja temperatury | Bezstopniowo Termostatycznie |
| Kolor | Srebrny Czarny |
| Warnik do wody | tak |
| W zestawie | 1 ruszt, Ø 320 mm |
| Właściwości | Zamknięta podstawa warnika z zakrytym elementem grzewczym |
| Materiał pokrywy | Tworzywo sztuczne |
| Materiał | Powłoka emaliowana |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 370 mm |
| głębokość | 370 mm |
| wysokość | 500 mm |
| waga | 5.4 kg |