4 750,00 zł
3 861,79 zł
1 539,95 zł
1 251,99 zł
Zaloguj się
Zest. prowad. do półki, lewa-prawa do pieca AT400 Bartscher
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Charakterystyka:
| Przystosowane do | Piec konwekcyjny AT400 |
| Format prowadnic | 1/1 GN |
| Odstęp pomiędzy parami prowadnic | 80 mm |
| Ilość par prowadnic | 4 |
| Materiał | Stal szlachetna |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 105 mm |
| głębokość | 485 mm |
| wysokość | 300 mm |
| waga | 0.3 kg |