4 750,00 zł
3 861,79 zł
1 539,95 zł
1 251,99 zł
Zaloguj się
Wyciskarki do soku / wyciskarki do cytrusów Wyciskarka do cytrusów CS1, 150146
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Charakterystyka:
| Moc przyłączeniowa | 0.23 kW |
| Napięcie | 230 V |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Sterowanie | Automatyczna aktywacja poprzez zamknięcie ramienia dźwigni |
| Włącznik/wyłącznik | tak |
| Kolor | Srebrny |
| Prędkość obrotowa maks. | 980 obr. / min. |
| Stożek do wyciskania | Możliwość zdjęcia Stal szlachetna Nadaje się do mycia w zmywarce |
| Pojemnik na sok | Możliwość zdjęcia Stal szlachetna Nadaje się do mycia w zmywarce |
| Przystosowane do | Owoce granatu Pomarańcze Pomarańcze olbrzymie |
| właściwości | - |
| Materiał | Odlew aluminium Stal szlachetna |
Parametry techniczne:
| szerokość | 220 mm |
| głębokość | 330 mm |
| wysokość | 375 mm |
| waga | 8.6 kg |
Dostawa w cenie wysyłamy produkt po zaksięgowaniu wpłaty.
DLA PODMIOTÓW BUDŻETOWYCH - PRZELEW DO 14 DNI
GWARANCJA 12 miesięcy, zapewniamy bezpłatny serwis gwarancyjny importera na terenie całego kraju