4 750,00 zł
3 861,79 zł
1 539,95 zł
1 251,99 zł
Zaloguj się
Profesjonalna zamrażarka skrzyniowa biała, poj.142 L firmy LIEBHERR model EFE 1152
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zapytaj mailem a dostaniesz rabat 5%
Liebherr, jako wiodący producent wysokiej klasy sprzętu chłodniczego, stworzył szeroką gamę atrakcyjnych urządzeń przeznaczonych do zastosowań komercyjnych. Profesjonalne zamrażarki skrzyniowe białe marki Liebherr wyróżniają się niezawodnością, precyzją wykonania i nowoczesnym designem. Charakteryzują się także stateczny układem chłodzenia oraz wyjątkowo szerokim zakresem temperatur. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości komponentów urządzenia chłodnicze marki Liebherr spełniają wszelkie oczekiwania branży komercyjnej
Parametry techniczne:
| Materiał wykonania | stal, szkło |
|---|---|
| Szerokość | 625 mm |
| Głębokość | 680 mm |
| Wysokość | 840 mm |
| Wewnętrzna szerokość | 500 mm |
| Wewnętrzna głębokość | 535 mm |
| Wewnętrzna wysokość | 585 mm |
| Pojemność | 121 l |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 119 W |
| Roczne zużycie energii | 365 kWh/rok |
| Klasa energetyczna | C |
| Układ chłodzenia | statyczny |
| Odszranianie | ręczne |
| Czynnik chłodniczy | R600a |
| Sterowanie | mechaniczne |
| Wskaźnik temperatury | wewnętrzny analogowy |
| Temperatura minimalna | -24 °C |
| Temperatura maksymalna | -10 °C |
GWARANCJA 36 miesięcy, zapewniamy bezpłatny serwis gwarancyjny importera na terenie całego kraju. Produkt posiada certyfikat zgodności CE