4 750,00 zł
3 861,79 zł
1 539,95 zł
1 251,99 zł
Zaloguj się
Profesjonalna chłodziarka przeszklona 400 L obudowa stal szlachetna LIEBHERR model MRFvd 4011
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zapytaj mailem a dostaniesz rabat 5%
Liebherr, jako wiodący producent wysokiej klasy sprzętu chłodniczego, stworzył szeroką gamę atrakcyjnych urządzeń przeznaczonych do zastosowań komercyjnych. Chłodziarki przeszklone marki Liebherr wyróżniają się niezawodnością, precyzją wykonania i nowoczesnym designem. Charakteryzują się także dynamicznym układem chłodzenia oraz wyjątkowo szerokim zakresem temperatur. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości komponentów, profesjonalne szafy i witryny chłodnicze marki Liebherr spełniają wszelkie oczekiwania branży komercyjnej
- Ładowność 0,5l PET / Facing 0,5l PET: 253 / 7
- Ładowność 0,33l puszka / Facing 0,33l puszka: 506 / 7
- Maksymalne obciążenie półek: 45 kg
- Poziom szumu: 50 dB(A)
- Temperatura otoczenia: +10°C do +40°C
Parametry techniczne:
| Materiał wykonania | stal malowana proszkowo |
|---|---|
| Szerokość | 597 mm |
| Głębokość | 654 mm |
| Wysokość | 1884 mm |
| Wewnętrzna szerokość | 475 mm |
| Wewnętrzna głębokość | 423 mm |
| Wewnętrzna wysokość | 1659 mm |
| Pojemność | 400 l |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Roczne zużycie energii | 566 kWh/rok |
| Technologie chłodnictwa | HFC Free, LED |
| Klasa energetyczna | C |
| Układ chłodzenia | dynamiczny |
| Odszranianie | automatyczne |
| Czynnik chłodniczy | R600a |
| Sterowanie | mechaniczne |
| Wskaźnik temperatury | zewnętrzny cyfrowy |
| Ilość drzwi | 1 szt. |
| Liczba półek | 5 szt. |
| Temperatura minimalna | 1 °C |
| Temperatura maksymalna | 15 °C |
| Oświetlenie | Tak |
| Możliwość zmiany kierunku otwierania drzwi | Tak |
| Waga | 78.00 kg |
TECHNOLOGIA:
Urządzenie wolne od szkodliwego czynnika chłodniczego HFC. Firma Liebherr była pierwszym producentem, który cały profesjonalny program chłodziarek i zamrażarek przestawił na przyjazne dla środowiska czynniki chłodnicze
GWARANCJA 36 miesięcy, zapewniamy bezpłatny serwis gwarancyjny importera na terenie całego kraju. Produkt posiada certyfikat zgodności CE