4 750,00 zł
3 861,79 zł
1 539,95 zł
1 251,99 zł
Zaloguj się
Profesjonalna chłodziarka gastronomiczna skrzyniowa 296 L biała LIEBHERR model MRHsc 2862
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zapytaj mailem a dostaniesz rabat 5%
Liebherr, jako wiodący producent wysokiej klasy sprzętu chłodniczego, stworzył szeroką gamę atrakcyjnych urządzeń przeznaczonych do zastosowań komercyjnych. Profesjonalne szafy chłodnicze marki Liebherr wyróżniają się niezawodnością, precyzją wykonania i nowoczesnym designem. Charakteryzują się także dynamicznym układem chłodzenia oraz wyjątkowo szerokim zakresem temperatur. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości komponentów, profesjonalne szafy i witryny chłodnicze marki Liebherr spełniają wszelkie oczekiwania branży komercyjnej
Parametry techniczne:
| Materiał wykonania | stal malowana proszkowo |
|---|---|
| Szerokość | 1045 mm |
| Głębokość | 680 mm |
| Wysokość | 825 mm |
| Wewnętrzna szerokość | 920 mm |
| Wewnętrzna głębokość | 535 mm |
| Wewnętrzna wysokość | 523 mm |
| Pojemność | 296 l |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 90 W |
| Roczne zużycie energii | 154 kWh/rok |
| Technologie chłodnictwa | HFC Free |
| Klasa energetyczna | B |
| Układ chłodzenia | statyczny |
| Odszranianie | ręczne |
| Czynnik chłodniczy | R290 |
| Sterowanie | mechaniczne |
| Temperatura minimalna | 2 °C |
| Temperatura maksymalna | 15 °C |
| Waga | 51.30 kg |
TECHNOLOGIA:
Urządzenie wolne od szkodliwego czynnika chłodniczego HFC. Firma Liebherr była pierwszym producentem, który cały profesjonalny program chłodziarek i zamrażarek przestawił na przyjazne dla środowiska czynniki chłodnicze
GWARANCJA 36 miesięcy, zapewniamy bezpłatny serwis gwarancyjny importera na terenie całego kraju. Produkt posiada certyfikat zgodności CE