4 750,00 zł
3 861,79 zł
1 539,95 zł
1 251,99 zł
Zaloguj się
Podstawa Kompakt Bartscher
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Charakterystyka :
| Rodzaj prowadnic | Wzdłuż |
| Ilość par prowadnic | 5 |
| Regulacja wysokości od | 735 mm |
| Regulacja wysokości do | 780 mm |
| Format prowadnic | 1/1 GN |
| Regulowana wysokość nóżek | tak |
| Podstawa | nie |
| Kolor | Srebrny |
| Materiał | Stal niklowo-chromowa |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 550 mm |
| głębokość | 700 mm |
| wysokość | 741 mm |
| waga | 14.2 kg |