4 750,00 zł
3 861,79 zł
1 539,95 zł
1 251,99 zł
Zaloguj się
Patelnia wok W510F Bartscher
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Charakterystyka:
Patelnia wok w formacie XXL o pojemności 22 litrów stanowi idealne uzupełnienie dla woka indukcyjnego IW80. Mała powierzchnia do stawiania oraz oba boczne uchwyty zapewniają większą stabilność i kontrolę podczas przyrządzania potraw.
| Średnica powierzchni roboczej | 70 mm |
| Pojemność | 22 l |
| Właściwości rączki | - |
| W zestawie | - |
| Z uchwytem po przeciwnej stronie | tak |
| Wysokość patelni bez pokrywy | 195 mm |
| Wersja spodu | Płaskie |
| Przystosowany do indukcji | tak |
| Średnica | 510 mm |
| Materiał | Stal szlachetna |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 618 mm |
| głębokość | 514 mm |
| wysokość | 205 mm |
| waga | 3.2 kg |