4 750,00 zł
3 861,79 zł
1 539,95 zł
1 251,99 zł
Zaloguj się
Kuchnia ceramiczna 5K-EBMF Bartscher 155670
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Charakterystyka:
| Klasa wydajności energetycznej | A (Nr EU 65 / 2014) |
| Indeks wydajności energetycznej | 95.3 |
| Zużycie energii grzałki górnej/dolnej | 0.94 kWh / cykl |
| Zużycie energii termoobiegu | 0.96 kWh / cykl |
| Liczba piekarników | 1 |
| Zakres temperatury od | 50 °C |
| Zakres temperatury do | 250 °C |
| Ilość par prowadnic | 4 |
| Odstęp pomiędzy parami prowadnic | 35 mm 60 mm 65 mm |
| Materiał komory | Stal Emaliowane |
| Funkcje piekarnika | Rozmrażanie i gorące powietrze Grill Grill + gorące powietrze Grzałka górna / dolna Powietrze obiegowe Grzałka dolna z gorącym powietrzem Gorące powietrze |
| Rodzaj piekarnika | elektryczny |
| Pojemność piekarnika | 104 l |
| Moc przyłączeniowa piekarnika | 2,5 kW |
| Norma gastronomiczna | - |
| Szerokość piekarnika | 670 mm |
| Głębokość piekarnika | 435 mm |
| Wysokość piekarnika | 360 mm |
| Właściwości piekarnika | Przeszklenie potrójne Oświetlenie piekarnika Timer Uszczelniona komora schowek pod piekarnikiem: szer. 660 x gł. 450 x wys. 120 mm |
| Komin | nie |
| Piekarnik wielofunkcyjny | tak |
| Regulacja wysokości od | 890 mm |
| Regulacja wysokości do | 915 mm |
| Szerokość pola szklanego | 870 mm |
| Głębokość pola szklanego | 550 mm |
| Napięcie | 400 V |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Przyłącze urządzenia | 3 NAC |
| Materiał powierzchni grzewczej | Szklano-ceramiczna płyta kuchenna |
| Typ | Urządzenie stojące |
| Moc przyłączeniowa | 11.5 kW |
| Regulowana wysokość nóżek | tak |
| Właściwości | Uchwyty ze stali szlachetnej |
| Ułożenie pól grzewczych | 1 x 0,7/2,1 kW, 1 x 1,4/2,2 kW, 1 x 2,2 kW, 2 x 1,2 kW |
| Wielkość pól grzewczych | 1 x Ø 125/215 mm, 1x Ø 175/275 mm, 1 x 215 mm, 2 x 150 mm |
| W zestawie | 1 blacha do pieczenia 2 ruszty |
| Seria | - |
| Tryb pracy | Elektr. |
| Rodzaj pól grzewczych | Szklano-ceramiczna płyta kuchenna |
| Ilość pól grzewczych | 5 |
| Materiał | Stal szlachetna Szkło |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 897 mm |
| głębokość | 660 mm |
| wysokość | 890 mm |
| waga | 71.8 kg |