4 750,00 zł
3 861,79 zł
1 539,95 zł
1 251,99 zł
Zaloguj się
Urządzenie AGD, Chłodziarko-zamrażarka, Zestaw Side-by-Side LIEBHERR XRCsd 5255
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
ZAPYTAJ MAILEM A DOSTANIESZ RABAT 3%
Liebherr, jako wiodący producent wysokiej klasy sprzętu chłodniczego, stworzył szeroką gamę atrakcyjnych urządzeń przeznaczonych do zastosowań komercyjnych. Chłodziarki przeszklone marki Liebherr wyróżniają się niezawodnością, precyzją wykonania i nowoczesnym designem. Charakteryzują się także dynamicznym układem chłodzenia oraz wyjątkowo szerokim zakresem temperatur. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości komponentów, profesjonalne szafy i witryny chłodnicze marki Liebherr spełniają wszelkie oczekiwania branży komercyjnej
| Klasa efektywności energetycznej | D |
|---|---|
| Zużycie energii w ciągu 24 h | 0,468 kWh / 24h |
| Zużycie energii w ciągu roku | 171 kWh/a |
| Klasa klimatyczna | SN-T |
| Poziom hałasu | 34 dB |
| Klasa poziomu emitowanego hałasu | B |
| Moc znamionowa | 1,4 A 183 W |
| Napięcie | 220-240 V ~ |
| Częstotliwość | 50-60 Hz |
| InteriorFit | ✔ |
|---|---|
| Suchy panel tylny | ✔ |
| Materiał suchej tylnej ścianki | Stal szlachetna ze Smartsteel |
| Dekor drzwi wewnętrznych | — |
| Materiał regałów na butelki na drzwiach | szkło z listwą ze stali szlachetnej |
| Materiał półek, komora chłodnicza | szkło |
| Materiał drzwi/pokrywy | drzwi stal szlachetna ze SmartSteel |
| Materiał regulowanych półek w komorze zamrażania | szkło |
| Kolor | Srebrny |
| Materiał bocznych ścian | Stal |
| Uchwyt | Uchwyt dźwigni |
| Wymiary zewnętrzne (w/s/g) | 185,5 / 59,7 / 67,5 cm |
|---|---|
| Wysokość / szerokość / głębokość (z opakowaniem) | 1.927,0 / 615,0 / 767,0 mm |
| Ciężar (bez opakowania) | 85,1 kg |
| Ciężar (z opakowaniem) | 90,4 kg |
| Pojemność całkowita *** | 313 l |
| Pojemność komór chłodniczych | 181 l |
| z tego BioFresh | 180,7 l |
| Pojemność komory zamrażarki | 133 l |
Dostawa w cenie, wysyłamy produkt po zaksięgowaniu wpłaty, brak wysyłki "ZA POBRANIEM"
Gwarancja 24 miesiące z możliwością przedłużenia o kolejne 3 lata po rejestracji w systemie Liebherr
https://home.liebherr.com/pl/pol/shopping-world/pl/funnel/free-warranty/landing.html
https://home.liebherr.com/pl/pol/serwis/obs%C5%82uga-posprzeda%C5%BCowa/obs%C5%82uga-posprzeda%C5%BCowa.html