4 750,00 zł
3 861,79 zł
1 539,95 zł
1 251,99 zł
Zaloguj się
Samowar 3,2L Bartscher
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Charakterystyka:
Tradycja picia herbaty o wyjątkowym uroku. Samowar wyposażony jest w grzałkę, dzięki której jest w stanie zapewnić przez dowolnie długi czas gorącą wodę oraz zawsze świeżą, gorącą herbatę
| Kolor | Srebrny Czarny |
| Pojemność | 3.2 l |
| Zakres temperatury do | 100 °C |
| Regulacja temperatury | Termostatycznie |
| Funkcja utrzymania temperatury | tak |
| Z uchwytem/uchwytami | tak |
| Właściwości rączki | Izolacja termiczna |
| Funkcja automatycznego wyłączania | tak |
| Ochrona przed przegrzaniem | tak |
| Grzałka | 2 spirale grzejne, 1,85 kW i 0,1 kW Zagotowanie w temp. 100°C z użyciem spirali grzejnej o mocy 1,85 kW i 0,1 kW Utrzymanie ciepła w temp. 70 °C przy użyciu spirali grzejnej 0,1 kW |
| Sterowanie | Elektronicznie Pokrętło |
| Lampka kontrolna | Nagrzewanie Utrzymanie ciepła |
| W zestawie | 1 dzbanek do herbaty z fajansu, pojemność 0,8 litra 1 filtr siatkowy do herbaty |
| Moc przyłączeniowa | 2 kW |
| Napięcie | 230 V |
| Częstotliwość | 50-60 Hz |
| Materiał | Stal szlachetna Tworzywo sztuczne |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 270 mm |
| głębokość | 275 mm |
| wysokość | 495 mm |
| waga | 2.34 kg |