4 750,00 zł
3 861,79 zł
1 539,95 zł
1 251,99 zł
Zaloguj się
Witryna do ciast 100L Bartscher
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Charakterystyka:
Witryna kuchenna – dzięki 4 solidnym szybom szklanym – doskonale nadaje się do efektownej prezentacji tortów, ciast lub przekąsek.
| Ilość półek | 4 |
| Regulowana wysokość półek | tak |
| Rodzaj półek | Szyba szklana |
| Wysokość użytkowa wewnątrz | regulowana |
| Średnica półek | 390 mm |
| Kolor | Srebrny Czarny |
| Rodzaj przeszklenia | Przeszklenie podwójne Przeszklenie dookoła |
| Szyba zabezpieczająca | tak |
| Szyba przednia | Zaokrąglone |
| Pojemność | 100 l |
| Zakres temperatury od | 2 °C |
| Zakres temperatury do | 8 °C |
| Sterowanie | Elektronicznie |
| Chłodzenie | Powietrze obiegowe |
| Środek chłodniczy | R600a / 0,050 kg |
| Klasa klimatyczna | 4 |
| Klasa wydajności energetycznej | C (Nr EU 2019 / 2024) |
| Zużycie energii elektrycznej | 1376 kWh / rok |
| Odparowanie wody kondensacyjnej | tak |
| Funkcja automatycznego rozmrażania | tak |
| Oświetlenie wewnętrzne | tak |
| Oświetlenie | LED Osobne włączanie |
| Wyświetlacz cyfrowy | tak |
| Rodzaj drzwi | Drzwi skrzydłowe, łukowe |
| Pozycja drzwi | Przód |
| Zawias drzwi | Prawo |
| Możliwość zmiany kierunku otwierania drzwi | nie |
| Regulowana wysokość nóżek | nie |
| Kółka skrętne | - |
| Właściwości | Półki obrotowe, wyjmowane |
| W zestawie | - |
| Moc przyłączeniowa | 0.23 kW |
| Napięcie | 230 V |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Materiał | Stal szlachetna Tworzywo sztuczne Szkło |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 495 mm |
| głębokość | 495 mm |
| wysokość | 1065 mm |
| waga | 50.8 kg |