4 750,00 zł
3 861,79 zł
1 539,95 zł
1 251,99 zł
Zaloguj się
Witryna chłodnicza "Deli Cool I" Bartscher
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Charakterystyka:
| Szerokość półki górnej | 600 mm |
| Głębokość półki górnej | 300 mm |
| Szerokość półki dolnej | 600 mm |
| Głębokość półki dolnej | 300 mm |
| Szerokość powierzchni roboczej | 622 mm |
| Głębokość powierzchni roboczej | 476 mm |
| Materiał powierzchni roboczej | Stal Chromowane |
| właściwości | - |
| Moc przyłączeniowa | 0.16 kW |
| Napięcie | 230 V |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Zakres temperatury od | 2 °C |
| Zakres temperatury do | 12 °C |
| Sterowanie | Przycisk |
| Pojemność | 100 l |
| Lampka kontrolna | - |
| Regulacja temperatury | Cyfrowo |
| Chłodzenie | Powietrze obiegowe |
| Środek chłodniczy | R600a / 0,043 kg |
| Klasa klimatyczna | 4 |
| Klasa wydajności energetycznej | B (Nr EU 2019 / 2024) |
| Zużycie energii elektrycznej | 912 kWh / rok |
| Wyświetlacz cyfrowy | tak |
| Oświetlenie wewnętrzne | tak |
| Oświetlenie | LED Osobne włączanie |
| Szyba przednia | Zaokrąglone Z oprawą / obramowaniem |
| Rodzaj drzwi | Drzwi przesuwne |
| Pozycja drzwi | strona tylna |
| Szyba zabezpieczająca | nie |
| Regulowana wysokość półek | tak |
| Rodzaj przeszklenia | Przeszklenie dookoła Przeszklenie podwójne |
| Funkcja automatycznego rozmrażania | tak |
| Kolor | Czarny |
| Rodzaj półek | Ruszt, chromowany |
| Ilość półek | 2 |
| Izolacja | - |
| Odparowanie wody kondensacyjnej | tak |
| Materiał | Tworzywo sztuczne Szkło |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 685 mm |
| głębokość | 455 mm |
| wysokość | 675 mm |
| waga | 40.3 kg |