4 750,00 zł
3 861,79 zł
1 539,95 zł
1 251,99 zł
Zaloguj się
Witryna chłodn. Bartscher DeliCool IIIL Bartscher
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Charakterystyka:
| Szerokość półki górnej | 815 mm |
| Głębokość półki górnej | 360 mm |
| Szerokość półki dolnej | 815 mm |
| Głębokość półki dolnej | 360 mm |
| Szerokość powierzchni roboczej | 858 mm |
| Głębokość powierzchni roboczej | 467 mm |
| Materiał powierzchni roboczej | Stal szlachetna |
| właściwości | Brak zaparowanych szyb w otoczeniu o wysokiej wilgotności powietrza |
| Moc przyłączeniowa | 0.16 kW |
| Napięcie | 230 V |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Zakres temperatury od | 2 °C |
| Zakres temperatury do | 12 °C |
| Sterowanie | Elektronicznie |
| Pojemność | 160 l |
| Lampka kontrolna | - |
| Regulacja temperatury | Cyfrowo |
| Chłodzenie | Powietrze obiegowe |
| Środek chłodniczy | R600a / 0,065 kg |
| Klasa klimatyczna | 4 |
| Klasa wydajności energetycznej | C (Nr EU 2019 / 2024) |
| Zużycie energii elektrycznej | 1272 kWh / rok |
| Wyświetlacz cyfrowy | tak |
| Oświetlenie wewnętrzne | tak |
| Oświetlenie | LED Osobne włączanie |
| Szyba przednia | Zaokrąglone |
| Rodzaj drzwi | Drzwi przesuwne |
| Pozycja drzwi | strona tylna |
| Szyba zabezpieczająca | tak |
| Regulowana wysokość półek | tak |
| Rodzaj przeszklenia | Przeszklenie podwójne |
| Funkcja automatycznego rozmrażania | tak |
| Kolor | Czarny |
| Rodzaj półek | Ruszt, chromowany |
| Ilość półek | 2 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne Szkło |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 885 mm |
| głębokość | 640 mm |
| wysokość | 685 mm |
| waga | 65.3 kg |