4 750,00 zł
3 861,79 zł
1 539,95 zł
1 251,99 zł
Zaloguj się
Witryna chłodn. Bartscher DeliCool II-D Bartscher
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Charakterystyka:
| Szerokość półki górnej | 630 mm |
| Głębokość półki górnej | 340 mm |
| Szerokość półki dolnej | 630 mm |
| Głębokość półki dolnej | 370 mm |
| Szerokość powierzchni roboczej | 652 mm |
| Głębokość powierzchni roboczej | 476 mm |
| Materiał powierzchni roboczej | Stal |
| właściwości | - |
| Moc przyłączeniowa | 0.16 kW |
| Napięcie | 230 V |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Zakres temperatury od | 2 °C |
| Zakres temperatury do | 12 °C |
| Sterowanie | Elektronicznie |
| Pojemność | 120 l |
| Lampka kontrolna | - |
| Regulacja temperatury | Cyfrowo |
| Chłodzenie | Powietrze obiegowe z 2 wentylatorami |
| Środek chłodniczy | R600a / 0,050 kg |
| Klasa klimatyczna | 4 |
| Klasa wydajności energetycznej | C (Nr EU 2019 / 2024) |
| Zużycie energii elektrycznej | 1360 kWh / rok |
| Wyświetlacz cyfrowy | tak |
| Oświetlenie wewnętrzne | tak |
| Oświetlenie | LED Góra Osobne włączanie |
| Szyba przednia | Z oprawą / obramowaniem |
| Rodzaj drzwi | Drzwi przesuwne |
| Pozycja drzwi | Obustronnie |
| Szyba zabezpieczająca | tak |
| Regulowana wysokość półek | tak |
| Rodzaj przeszklenia | Przeszklenie podwójne Przeszklenie dookoła |
| Funkcja automatycznego rozmrażania | tak |
| Kolor | Czarny |
| Rodzaj półek | Ruszt, chromowany |
| Ilość półek | 2 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne Szkło |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 710 mm |
| głębokość | 568 mm |
| wysokość | 686 mm |
| waga | 55.0 kg |