4 750,00 zł
3 861,79 zł
1 539,95 zł
1 251,99 zł
Zaloguj się
Warnik do makaronu 1 kosz, 7L, US Bartscher
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Charakterystyka:
| Napięcie | 230 V |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Przyłącze urządzenia | Gotowe do podłączenia |
| Moc przyłączeniowa | 3.4 kW |
| Seria | - |
| Tryb pracy | Elektr. |
| Zakres temperatury do | 110 °C |
| Typ | Urządzenie nastolne |
| Przyłącze wody | - |
| Ilość komór | 1 |
| Pojemność komory | 7 l |
| Szerokość komory | 240 mm |
| Głębokość komory | 300 mm |
| Wysokość komory | 200 mm |
| Ilość koszy | 1 |
| Szerokość kosza | 210 mm |
| Głębokość kosza | 235 mm |
| Wysokość kosza | 100 mm |
| Regulowana wysokość nóżek | nie |
| Właściwości | - |
| Nie wchodzi w zakres dostawy | - |
| Materiał | Stal szlachetna |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 305 mm |
| głębokość | 410 mm |
| wysokość | 315 mm |
| waga | 6.8 kg |