4 750,00 zł
3 861,79 zł
1 539,95 zł
1 251,99 zł
Zaloguj się
Walkownica FI/32N, 0,37 kW Bartscher
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Charakterystyka:
Solidne wykonanie maszyny umożliwia obróbkę ciasta na zimno z dużą prędkością, przy czym właściwości ciasta pozostają zachowane.
| Moc przyłączeniowa | 0.37 kW |
| Napięcie | 230 V |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Średnica ciasta maks. | 300 mm |
| Długość wałka | 320 mm |
| Ustawianie grubości ciasta od | 0.3 mm |
| Ustawianie grubości ciasta do | 5.5 mm |
| Waga ciasta od | 80 g |
| Waga ciasta do | 210 g |
| Materiał | CNS 18/10 |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 490 mm |
| głębokość | 510 mm |
| wysokość | 655 mm |
| waga | 36.0 kg |