4 750,00 zł
3 861,79 zł
1 539,95 zł
1 251,99 zł
Zaloguj się
Urządzenie do gotowania Sous Vide SV G16L Bartscher
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Charakterystyka:
Zachowując absolutną precyzję, wszelkie wartości odżywcze i pełnię prawdziwego smaku – dzięki możliwości indywidualnej regulacji czasu i temperatury można precyzyjnie ustawić punkt gotowania.
| Ilość komór | 1 |
| Szerokość komory | 300 mm |
| Głębokość komory | 330 mm |
| Wysokość komory | 200 mm |
| Wielkość komory, format GN | - |
| Pojemność komory | 16 l |
| Zakres temperatury od | 25 °C |
| Zakres temperatury do | 90 °C |
| Regulacja temperatury | W odstępach co 0,1 °C |
| ustawianie czasu | 0 minut - 99 godzin |
| Interwały ustawienia czasu | 1 minuta |
| Timer | tak |
| Wyświetlacz cyfrowy | tak |
| Ochrona przed suchym cyklem | tak |
| Sterowanie | Elektronicznie |
| Lampka kontrolna | - |
| Właściwości | funkcja Memory z 5 wolnymi miejscami do zapisu Programowalne ustawianie czasu z dokładnością do 1 minuty timer akustyczny |
| W zestawie | uchwyt / stojak na worek próżniowy |
| Moc przyłączeniowa | 2 kW |
| Napięcie | 230 V |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Materiał | Stal szlachetna |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 345 mm |
| głębokość | 400 mm |
| wysokość | 317 mm |
| waga | 7.5 kg |