4 750,00 zł
3 861,79 zł
1 539,95 zł
1 251,99 zł
Zaloguj się
Urządzenie AGD, Zamrażarka skrzyniowa LIEBHERR CFd 2085
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
ZAPYTAJ MAILEM A DOSTANIESZ RABAT 3%
Liebherr, jako wiodący producent wysokiej klasy sprzętu chłodniczego, stworzył szeroką gamę atrakcyjnych urządzeń przeznaczonych do zastosowań komercyjnych. Chłodziarki przeszklone marki Liebherr wyróżniają się niezawodnością, precyzją wykonania i nowoczesnym designem. Charakteryzują się także dynamicznym układem chłodzenia oraz wyjątkowo szerokim zakresem temperatur. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości komponentów, profesjonalne szafy i witryny chłodnicze marki Liebherr spełniają wszelkie oczekiwania branży komercyjnej
FrostProtect
Funkcja FrostProtect pozwala na optymalną pracę zamrażarek także w niskich temperaturach do -15°C. Gdy temperatura otoczenia spada poniżej +10°C urządzenia nadal pracują bez problemów. Dzięki temu mogą one być umieszczane także w nieogrzewanych pomieszczeniach, jak na przykład garaż.
| Pojemność całkowita * | 248 l |
|---|---|
| Pojemność komory zamrażarki | 248 l |
| Z tego komora czterogwiazdkowa | 248,0 l |
| Napięcie | 220-240 V ~ |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Moc znamionowa | 1,5 A |
| Klasa efektywności energetycznej | D |
| Zużycie energii w ciągu 24 h | 0,463 kWh / 24h |
| Zużycie energii w ciągu roku | 162 kWh/a |
| Klasa klimatyczna | SN-T |
| Poziom hałasu | 33 dB |
| Klasa poziomu emitowanego hałasu | B |
| Zakres temperatury w komorze zamrażania | -14 °C do -28 °C |
|---|---|
| Obsługa | przyciski |
| Regulowane obiegi chłodnicze | 1 |
| Wskaźnik temperatury | komora zamrażania |
| Awaria: Sygnał ostrzegawczy | optyczna i akustyczna |
| Ekran FrostControl | ✔ |
| Alarm drzwi | wizualny i akustyczny |
| Zabezpieczenia przed dziećmi | ✔ |
| Tłumione zamykanie drzwi | SoftSystem |
| Sposób łączenia z siecią ** | — |
| Styl drzwi | — |
|---|---|
| Kolor | Biała |
| Materiał drzwi/pokrywy | stal |
| Materiał bocznych ścian | Stal |
| Uchwyt | Niecka na uchwyt |
Dostawa w cenie, wysyłamy produkt po zaksięgowaniu wpłaty, brak wysyłki "ZA POBRANIEM"
Gwarancja 24 miesiące z możliwością przedłużenia o kolejne 3 lata po rejestracji w systemie Liebherr
https://home.liebherr.com/pl/pol/shopping-world/pl/funnel/free-warranty/landing.html
https://home.liebherr.com/pl/pol/serwis/obs%C5%82uga-posprzeda%C5%BCowa/obs%C5%82uga-posprzeda%C5%BCowa.html