4 750,00 zł
3 861,79 zł
1 539,95 zł
1 251,99 zł
Zaloguj się
Szafa chłodnicza z drzwiami przesz. 300L Bartscher
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Charakterystyka:
Czarna, wąska, elegancka – wyjątkowy design, który z miejsca przyciąga spojrzenia. Potrawy i napoje w lodówce – dzięki przeszklonym drzwiom i oświetleniu LED – zyskują na atrakcyjności i wizualnej jakości.
| Szyba przednia | Z oprawą / obramowaniem |
| Szyba zabezpieczająca | tak |
| Rodzaj przeszklenia | Przeszklenie podwójne |
| W zestawie | - |
| Wymiary półek | Szer. 355 x głęb. 450 mm |
| Materiał wewnątrz | Stal Z powłoką |
| Kolor | Czarny |
| Pojemność | 300 l |
| Chłodzenie | Powietrze obiegowe |
| Zakres temperatury od | 2 °C |
| Zakres temperatury do | 8 °C |
| Regulacja temperatury | Mechanicznie Bezstopniowo |
| Termostat | tak |
| Izolacja | Cyklopentan C5H10, 43 mm |
| Display reklamowy | - |
| Środek chłodniczy | R600a / 0,09 kg |
| Klasa klimatyczna | 4 |
| Temperatura otoczenia | do 30 °C |
| Odparowanie wody kondensacyjnej | tak |
| Klasa wydajności energetycznej | F (Nr EU 2019 / 2024) |
| Zużycie energii elektrycznej | 953 kWh / rok |
| GWP | 3 |
| Funkcja automatycznego rozmrażania | nie |
| Rodzaj półek | Ruszt, powlekany tworzywem sztucznym |
| Ilość półek | 4 |
| Regulowana wysokość półek | tak |
| Z listwami cenowymi | nie |
| Możliwość zamknięcia | nie |
| Oświetlenie wewnętrzne | tak |
| Wyświetlacz cyfrowy | nie |
| Sterowanie | Regulator obrotowy |
| Rodzaj drzwi | Drzwi skrzydłowe, szkło Samozamykające |
| Ilość drzwi | 1 |
| Zawias drzwi | Prawo |
| Możliwość zmiany kierunku otwierania drzwi | nie |
| Regulowana wysokość nóżek | nie |
| Włącznik/wyłącznik | nie |
| Lampka kontrolna | - |
| Właściwości | 1 wentylator oświetlenie LED, załączane osobno 4 kółka, 2 nóżki |
| Moc przyłączeniowa | 0.3 kW |
| Napięcie | 230 V |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Materiał | Stal Z powłoką Szkło Tworzywo sztuczne ABS |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 440 mm |
| głębokość | 705 mm |
| wysokość | 1865 mm |
| waga | 78.0 kg |