4 750,00 zł
3 861,79 zł
1 539,95 zł
1 251,99 zł
Zaloguj się
Sonda temperatury zestaw Bartscher
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Charakterystyka :
Bagnetowa sonda temperatury w zestawie jako optymalne uzupełnienie pieców konwekcyjno-parowych marki Bartscher. Uchwyt magnetyczny umożliwia nieskomplikowane mocowanie do urządzeń o wszechstronnym zastosowaniu.
| Skład zestawu | 1 bagnetowa sonda temperatury 1 uchwyt |
| Długość przewodu | 1.8 m |
| Materiał czujnika temperatury | Stal szlachetna |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 180 mm |
| głębokość | 265 mm |
| wysokość | 25 mm |
| waga | 0.57 kg |