4 750,00 zł
3 861,79 zł
1 539,95 zł
1 251,99 zł
Zaloguj się
Samowar 3L Bartscher
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Charakterystyka:
Tradycja picia herbaty o wyjątkowym uroku. Samowar wyposażony jest w grzałkę, dzięki której jest w stanie zapewnić przez dowolnie długi czas gorącą wodę oraz zawsze świeżą, gorącą herbatę
| Kolor | Srebrny |
| Pojemność | 3 l |
| Wysokość szklanek / filiżanek maks. | 140 mm |
| Zakres temperatury od | 30 °C |
| Zakres temperatury do | 100 °C |
| Regulacja temperatury | Termostatycznie Bezstopniowo |
| Funkcja utrzymania temperatury | tak |
| Z uchwytem/uchwytami | tak |
| Właściwości rączki | Izolacja termiczna |
| Funkcja automatycznego wyłączania | tak |
| Ochrona przed przegrzaniem | tak |
| Grzałka | 1 spirale grzejna, 1,5 kW |
| Sterowanie | Elektronicznie Pokrętło |
| Lampka kontrolna | Nagrzewanie |
| W zestawie | 1 dzbanek na herbatę, pojemność 1,2 litra 1 filtr siatkowy do herbaty |
| Moc przyłączeniowa | 1.5 kW |
| Napięcie | 230 V |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Materiał | Stal szlachetna |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 305 mm |
| głębokość | 210 mm |
| wysokość | 490 mm |
| waga | 1.7 kg |