4 750,00 zł
3 861,79 zł
1 539,95 zł
1 251,99 zł
Zaloguj się
Samowar 15 L Bartscher
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Charakterystyka:
Tym co szczególnie wyróżnia samowar, jest jego duża pojemność (15 litrów), wysoka wydajność energetyczna i klasyczny design z ozdobnymi, ceramicznymi uchwytami. Urządzenie zapewnia możliwość zaparzenia nawet do 2 litrów herbaty w dzbanku z filtrem siatkowym.
| Kolor | Srebrny |
| Pojemność | 15 l |
| Wysokość szklanek / filiżanek maks. | 180 mm |
| Zakres temperatury od | 45 °C |
| Zakres temperatury do | 90 °C |
| Regulacja temperatury | Bezstopniowo |
| Funkcja utrzymania temperatury | tak |
| Z uchwytem/uchwytami | tak |
| Właściwości rączki | Ceramika |
| Funkcja automatycznego wyłączania | tak |
| Ochrona przed przegrzaniem | tak |
| Grzałka | 2 spirale grzejne, 2,3 kW i 0,7 kW Zagotowanie w temp. 100 °C przy użyciu spirali grzejnej 2,3 kW Utrzymanie ciepła w temp. 90 °C przy użyciu spirali grzejnej 0,7 kW |
| Sterowanie | Elektronicznie Pokrętło |
| Lampka kontrolna | urządzenie pracuje grzanie Przegrzanie/praca na sucho |
| W zestawie | 1 dzbanek na herbatę ze stali szlachetnej, pojemność 2 litry 1 filtr siatkowy do herbaty |
| Moc przyłączeniowa | 3 kW |
| Napięcie | 230 V |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Materiał | Stal szlachetna |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 505 mm |
| głębokość | 415 mm |
| wysokość | 735 mm |
| waga | 9.66 kg |