4 750,00 zł
3 861,79 zł
1 539,95 zł
1 251,99 zł
Zaloguj się
Regał chłodniczy "Rimi" Bartscher
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Charakterystyka:
Mobilny regał chłodniczy do prezentacji produktów na 4 poziomach – 3 regulowane na wysokość półki regałowe z listwami cenowymi umożliwiają indywidualne i dostosowane do potrzeb wykorzystanie.
| Moc przyłączeniowa | 1.34 kW |
| Napięcie | 230 V |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Zakres temperatury od | 2 °C |
| Zakres temperatury do | 10 °C |
| Sterowanie | Elektronicznie |
| Pojemność | 220 l |
| Lampka kontrolna | - |
| Regulacja temperatury | Cyfrowo |
| Klasa klimatyczna | 4 |
| Klasa wydajności energetycznej | F (Nr EU 2019 / 2024) |
| Zużycie energii elektrycznej | 4345 kWh / rok |
| Chłodzenie | Powietrze obiegowe |
| Środek chłodniczy | R290 / 0,140 kg |
| Wyświetlacz cyfrowy | tak |
| Oświetlenie wewnętrzne | tak |
| Oświetlenie | LED |
| Kółka skrętne | 4 kółka skrętne, 2 z możliwością zablokowania |
| Szyba zabezpieczająca | tak |
| Rodzaj przeszklenia | Przeszklenie pojedyncze |
| Funkcja automatycznego rozmrażania | tak |
| Odparowanie wody kondensacyjnej | tak |
| Włącznik/wyłącznik | nie |
| Szerokość powierzchni roboczej | 465 mm |
| Głębokość powierzchni roboczej | 340 mm |
| Materiał powierzchni roboczej | Stal szlachetna |
| Roleta zamykająca | tak |
| Powierzchnia ekspozycji | 0.52 m² |
| Ilość półek regałowych | 3 |
| Regulowana wysokość półek | nie |
| Półki regałowe z listwami cenowymi | tak |
| Kolor | Srebrny Czarny |
| Materiał | Stal szlachetna Szkło |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 490 mm |
| głębokość | 675 mm |
| wysokość | 1742 mm |
| waga | 96.0 kg |