4 750,00 zł
3 861,79 zł
1 539,95 zł
1 251,99 zł
Zaloguj się
Profesjonalna Zamrażarka wolnostojąca z systemem SmartFrost LIEBHERR FFFCvg 6501
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zapytaj mailem a dostaniesz rabat 5%
Liebherr, jako wiodący producent wysokiej klasy sprzętu chłodniczego, stworzył szeroką gamę atrakcyjnych urządzeń przeznaczonych do zastosowań komercyjnych. Chłodziarki przeszklone marki Liebherr wyróżniają się niezawodnością, precyzją wykonania i nowoczesnym designem. Charakteryzują się także dynamicznym układem chłodzenia oraz wyjątkowo szerokim zakresem temperatur. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości komponentów, profesjonalne szafy i witryny chłodnicze marki Liebherr spełniają wszelkie oczekiwania branży komercyjnej
Parametry techniczne:
| Pojemność użytkowa całkowita | 378 l |
|---|---|
| Zamrażarka | 378 l |
| Pojemność netto komory zamrażarki | 378 l |
| Całkowita wielkość netto | 378 l |
| Klasa efektywności energetycznej | B |
| Zużycie energii w ciągu 24 h | 3,057 kWh / 24h |
| Metodyka pomiaru zużycia energii | EN 16825 |
| Zużycie energii w ciągu roku | 1.116 kWh/a |
| Klasa klimatyczna | 5 |
| Sicherheitsklasse | 5 |
| Poziom szumu | 55 dB |
| Czynnik chłodniczy | R 290 |
| Temperatura otoczenia | od +10 °C do 40 °C |
| Moc znamionowa | 2,0 A |
| Napięcie | 220-240 V ~ |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Sterowanie | Sterowanie elektroniczne |
|---|---|
| Obsługa | Touch |
| Awaria: Sygnał ostrzegawczy | optyczna i akustyczna |
| Wskaźnik temperatury | zewnętrzny cyfrowy |
| SmartMonitoring-fähig | Ja |
| Vernetzbarkeit | możliwość doposażenia |
| załączane na stałe | — |
| przyciemniane | — |
| Oświetlenie wewnętrzne | podświetlenie LED |
|---|---|
| Zakres temperatury | -9 °C do -26 °C |
| Technologia chłodzenia | NoFrost |
| System chłodzenia | dynamiczna |
| Metoda rozmrażania | automatyczna |
| Szuflady w zamrażarce | 0 |
| Liczba półek | 6 |
| z tego regulowane | 5 |
| Kolor | Stal szlachetna |
|---|---|
| Materiał bocznych ścian | stal szlachetna |
| Kolor drzwi | Stal szlachetna |
| Materiał drzwi/pokrywy | drzwi pełne |
| Uchwyt | Aluminiowy uchwyt drążkowy |
| Materiał pojemnika wewnętrznego | Tworzywo sztuczne w kolorze silver |
| Materiał półek | ruszty powlekane tworzywem sztucznym |
| Materiał nóżek | Stal szlachetna |
| Ciężar (bez opakowania) | 100 kg |
| Drzwi samoczynnie zamykane | ✔ |
|---|---|
| SoftSystem | — |
| Szyna na półkę | 600x400mm (Poprzeczna szyna na półkę) |
| Kierunek otwierania drzwi | zamiennie po prawej |
| Wymienna uszczelka drzwi | ✔ |
| Regulowane nóżki | 4 |
| Uchwyty transportowe | — |
| Rolki | — |
| Rodzaj rolek | — |
| Chłodzenie powietrzem obiegowym | ✔ |
| Długość kabla przyłączeniowego | 3.000 mm |
| Zamek | mechaniczne |
|---|
| Wymiary zewnętrzne: wysokość / szerokość / głębokość (z opakowaniem) | 201,8 / 74,7 / 76,9 cm |
|---|---|
| Wysokość / szerokość / głębokość (z opakowaniem) | 2.050,0 / 765,0 / 840,0 mm |
| Ciężar (z opakowaniem) | 110 kg |
| Całkowita wielkość brutto | 544 l |
| Pojemność brutto komory zamrażarki | 544 l |
| Nośność półki w zamrażarce | 60 kg |
Dostawa w cenie, wysyłamy produkt po zaksięgowaniu wpłaty, brak wysyłki "ZA POBRANIEM"
GWARANCJA 36 miesięcy, zapewniamy bezpłatny serwis gwarancyjny importera na terenie całego kraju. Produkt posiada certyfikat zgodności CE
Informacje szczegółowe o produkcie na:
https://home.liebherr.com/pl/pol/products/urz%C4%85dzenia-do-zastosowa%C5%84-profesjonalnych/gastronomia-i-hotelarstwo/ch%C5%82odziarki/details/gkv-4310_62442.html