4 750,00 zł
3 861,79 zł
1 539,95 zł
1 251,99 zł
Zaloguj się
Pojemnik na mleko KV8,1L Bartscher
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Charakterystyka:
Pojemnik na mleko z możliwością napełnienia do 4,5 litra mleka lub wyposażony w woreczki na mleko stanowi doskonałe uzupełnienie lodówki na mleko KV8,1L. Schłodzone mleko do przyrządzania cappuccino, kawy z mlekiem, latte macchiato itp. jest pobierane bezpośrednio ze zbiornika przez otwór w pokrywie.
| Przystosowane do | Mleko Woreczek na mleko |
| Pojemność | 4.5 l |
| Otwór na wężyk do mleka | W pokrywie |
| Właściwości pokrywy | Możliwość zdjęcia |
| Materiał | Tworzywo sztuczne ABS |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 175 mm |
| głębokość | 150 mm |
| wysokość | 240 mm |
| waga | 0.603 kg |