4 750,00 zł
3 861,79 zł
1 539,95 zł
1 251,99 zł
Zaloguj się
Podstawa AT400 Bartscher
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Charakterystyka:
Podstawa do pieca konwekcyjnego AT400 jest wyposażona w 4 pary prowadnic przystosowanych do formatu 600 x 400 mm. Idealnie nadaje się do przechowywania czystych, przygotowanych, jak i użytych blach.
| Rodzaj prowadnic | W poprzek |
| Ilość par prowadnic | 4 |
| Regulacja wysokości od | 843 mm |
| Regulacja wysokości do | 863 mm |
| Format prowadnic | 600 x 400 mm |
| Regulowana wysokość nóżek | tak |
| Podstawa | nie |
| Kolor | Srebrny |
| Materiał | Stal szlachetna |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 833 mm |
| głębokość | 673 mm |
| wysokość | 844 mm |
| waga | 12.4 kg |