Piec konwekcyjny AT230-MDI
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 7 dni
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Cena regularna:
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
bez 23% VAT i kosztów dostawy
Cena regularna:
ilość szt.
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Bartscher
Kod produktu: BR_A120823 [23995556]
Opis
Czas nagrzewania: Ok. 12 minut (150°C)
Częstotliwość: 50/60 Hz
EAN: 4015613757704
Format prowadnic: 1/1 GN
Funkcje: Powietrze obiegowe ,Funkcja grillowania ,Nawilżanie
Głębokość: 675 cm
Głębokość wewnątrz: 380 mm
Ilość faz gotowania: 1
Ilość par prowadnic: 4
Ilość programów gotowania: 1
Lampka kontrolna: Wł./wył. ,Nagrzewanie ,Timer
Liczba wentylatorów: 2
Materiał: Stal szlachetna
Materiał komory: Stal szlachetna
Moc grilla: 2.4 kW
Moc przyłączeniowa: 3 kW
Napięcie: 230 V
Odstęp pomiędzy parami prowadnic: 75 mm
Oświetlenie wewnętrzne: Tak
Prędkość wentylatora: 1 stopień
Przyłącze urządzenia: Gotowe do podłączenia
Przyłącze wody: Stałe przyłącze wody 3/4"
Regulacja temperatury: Termostatycznie ,z dokładnością do 1 °C
Rodzaj prowadnic: W poprzek
seria: AT
Sterowanie: Pokrętło MDI
Stopień ochrony: IPX3
Szerokość: 700 cm
Szerokość wewnątrz: 560 mm
Termostat: Tak
Timer: Tak
Ustawianie czasu do: 120 min.
Ustawianie czasu od: 1 min.
W zestawie: 1 pojemnik GN ,1 ruszt ,1 wąż dopływowy
Waga: 51.6 kg
Ważna wskazówka: -
Wysokość: 550 cm
Wysokość wewnątrz: 350 mm
Wyświetlacz LED: Temperatura ,Czas
Włącznik/wyłącznik: Tak
Zakres temperatury do: 300 °C
Zakres temperatury od: 50 °C