4 750,00 zł
3 861,79 zł
1 539,95 zł
1 251,99 zł
Zaloguj się
Patelnia wok stal, 360mm Bartscher
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Charakterystyka:
| Pojemność | 5 l |
| W zestawie | - |
| Z uchwytem po przeciwnej stronie | nie |
| Wysokość patelni bez pokrywy | 100 mm |
| Wersja spodu | Okrągłe |
| Przystosowany do indukcji | tak |
| Średnica | 360 mm |
| Materiał | Stal |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 560 mm |
| głębokość | 360 mm |
| wysokość | 95 mm |
| waga | 1.5 kg |