4 750,00 zł
3 861,79 zł
1 539,95 zł
1 251,99 zł
Zaloguj się
Patelnia ind. wok 3kW, US Bartscher
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Charakterystyka:
| Moc przyłączeniowa | 3 kW |
| Napięcie | 230 V |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Przyłącze urządzenia | Gotowe do podłączenia |
| Sterowanie | Elektronicznie Pokrętło |
| Rodzaj pól grzewczych | Indukcja |
| Seria | - |
| Lampka kontrolna | - |
| Materiał misy | SCHOTT CERAN® |
| Ochrona przed przegrzaniem | tak |
| Wyświetlacz cyfrowy | tak |
| Włącznik/wyłącznik | nie |
| Detekcja garnka | tak |
| Ilość stopni mocy | Bezstopniowo |
| Średnica misy | 300 mm |
| Moc pola/pól grzewczych maks. | 3 kW |
| Regulacja w zakresie od | Moc |
| właściwości | - |
| Materiał | CNS 18/10 |
| Ważna wskazówka | Do zastosowania w stacji do gotowania KST3240 Plus wymagany jest podest 100 KST 3240 |
| szerokość | 330 mm |
| głębokość | 380 mm |
| wysokość | 180 mm |
| waga | 8.5 kg |