4 750,00 zł
3 861,79 zł
1 539,95 zł
1 251,99 zł
Zaloguj się
Młynek do kawy model Tauro Bartscher
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Charakterystyka:
| Moc przyłączeniowa | 0.275 kW |
| Napięcie | 230 V |
| Częstotliwość | 50-60 Hz |
| Stopień ochrony | IP21 |
| Ochrona przed przegrzaniem | tak |
| Włącznik/wyłącznik | tak |
| Przystosowane do | Ekspresy do kawy z uchwytem filtra |
| Prędkość obrotowa maks. | 1300 obr. / min. |
| Właściwości | Pojemnik zbiorczy na maks. 600 g zmielonej kawy Dozowanie regulowane w zakresie od 5 do 12 g Młynek Ø 60 mm |
| Pojemność pojemnika na ziarna | 1 kg |
| Materiał | Stal szlachetna Tworzywo sztuczne |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 165 mm |
| głębokość | 390 mm |
| wysokość | 510 mm |
| waga | 8.0 kg |