4 750,00 zł
3 861,79 zł
1 539,95 zł
1 251,99 zł
Zaloguj się
Lodówka na mleko KV6LTE Bartscher
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Charakterystyka:
Elegancki design w małym rozmiarze – prawdziwa atrakcja w biurze, aneksie kuchennym czy niewielkiej strefie samoobsługowej dla miłośników kawy. Termoelektryczna lodówka jest w stanie pomieścić 2 opakowania kartonowe Tetra Pak® z mlekiem, a dzięki obu bocznym otworom na wężyk do mleka stanowi idealne uzupełnienie dla ekspresów do kawy.
| Materiał wewnątrz | Aluminium |
| Kolor | Czarny |
| Pojemność | 6 l |
| Szerokość wewnątrz | 160 mm |
| Głębokość wewnątrz | 135 mm |
| Wysokość wewnątrz | 285 mm |
| Chłodzenie | Termoelektrycznie |
| Wydajność chłodzenia | Od 12 °C do 15 °C poniżej temperatury otoczenia |
| Temperatura otoczenia | do 22 °C |
| Otwór na wężyk do mleka | 2 otwory, z lewej i prawej strony urządzenia Ø 7 mm |
| Ilość półek | 1 |
| Szerokość półki | 155 mm |
| Głębokość półki | 125 mm |
| Regulowana wysokość półek | tak |
| Izolacja | Poliuretan (nie zawiera FCKW) |
| Rodzaj drzwi | Drzwi skrzydłowe |
| Zawias drzwi | Prawo |
| Możliwość zmiany kierunku otwierania drzwi | tak |
| Moc przyłączeniowa DC | 12 V |
| Włącznik/wyłącznik | tak |
| Lampka kontrolna | Chłodzenie Ogrzewanie |
| właściwości | Przystosowane np. do 2 opakowań Tetra Pak®, każde o pojemności 1 litra Bezpośrednie doprowadzenie mleka dzięki bocznym otworom w urządzeniu |
| W zestawie | Adapter 12 V do samochodu |
| Moc przyłączeniowa | 0.052 kW |
| Napięcie | 220 V |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Regulacja temperatury | - |
| Klasa klimatyczna | - |
| Klasa wydajności energetycznej | - |
| Sterowanie | - |
| Oświetlenie wewnętrzne | nie |
| Wyświetlacz cyfrowy | nie |
| Możliwość zamknięcia | nie |
| Materiał | Tworzywo sztuczne ABS |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 220 mm |
| głębokość | 270 mm |
| wysokość | 350 mm |
| waga | 3.09 kg |