4 750,00 zł
3 861,79 zł
1 539,95 zł
1 251,99 zł
Zaloguj się
Kuchenka indukcyjnaIK IKF 72-2Z Bartscher
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Charakterystyka:
Trudno wyobrazić sobie większą elastyczność – 7,2 kW można rozdzielić na 4 pola grzewcze lub na 2 strefy indukcyjne. Dzięki temu można w pełni wykorzystać powierzchnię indukcyjną, używając garnków o różnych rozmiarach i kształtach.
| Kolor | Czarny |
| Materiał powierzchni grzewczej | SCHOTT CERAN® |
| Rodzaj stref grzewczych | Powierzchnia indukcyjna kombi |
| Szerokość pola szklanego | 590 mm |
| Głębokość pola szklanego | 520 mm |
| Średnica pola grzewczego | 220 mm |
| Wymiary stref indukcyjnych | 220 x 400 mm |
| Regulacja w zakresie od | Moc Temperatura Czas |
| Moc pola/pól grzewczych maks. | 1,8 kW / 3 kW |
| Moc stref indukcyjnych | 3 kW / 4 kW |
| Ilość stopni mocy | 9 |
| Ilość stopni temperatury | 9 |
| Interwały ustawienia temperatury | - |
| Timer | tak |
| Ustawianie czasu od | 1 min. |
| Ustawianie czasu do | 99 min. |
| Interwały ustawienia czasu | 1 min. |
| Nadaje się do zabudowy | tak |
| Wymiary montażowe | 560 x 490 mm |
| Detekcja garnka | tak |
| Funkcja pauzy | tak |
| Przycisk blokady (zabezpieczenie przed dziećmi) | tak |
| Wyświetlacz cyfrowy | tak |
| Ochrona przed przegrzaniem | tak |
| Funkcja automatycznego wyłączania | tak |
| Włącznik/wyłącznik | tak |
| Lampka kontrolna | Wł./wył. Moc Temperatura Czas |
| Sterowanie | Elektronicznie Dotykowo |
| Przyłącze urządzenia | 2 NAC |
| właściwości | Funkcja Boost |
| Moc przyłączeniowa | 7.2 kW |
| Napięcie | 230 V 400 V |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Wersja stref grzewczych | 4 pola grzewcze lub 2 strefy indukcyjne |
| Materiał | Aluminium Tworzywo sztuczne |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 590 mm |
| głębokość | 520 mm |
| wysokość | 60 mm |
| waga | 13.5 kg |