4 750,00 zł
3 861,79 zł
1 539,95 zł
1 251,99 zł
Zaloguj się
Frytownica indukcyjna 2x8L Plus, 165119
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wydajna technologia indukcji zapewnia idealne ustawienie i utrzymanie temperatury na stałym poziomie. Smażenie ulubionych produktów spożywczych przebiega bardzo precyzyjnie i zapewnia optymalny rezultat.
Charakterystyka:
| Grzałka ze stali szlachetnej | nie |
| Napięcie | 230 V |
| Częstotliwość | 50-60 Hz |
| Przyłącze urządzenia | Gotowe do podłączenia |
| Grzałka | cewka indukcyjna |
| Szerokość kosza | 190 mm |
| Głębokość kosza | 230 mm |
| Wysokość kosza | 145 mm |
| Pojemność kosza | 5.5 l |
| Pojemnik na tłuszcz | nie |
| Seria | - |
| Kolor | Srebrny |
| Typ | Urządzenie nastolne |
| Tryb pracy | Elektryczna (indukcja) |
| Ilość komór | 2 |
| Szerokość komory | 238 mm |
| Głębokość komory | 300 mm |
| Wysokość komory | 205 mm |
| Pojemność komory | 8 l |
| Ilość koszy | 2 |
| Strefa zimna | nie |
| Termostat bezpieczeństwa | tak |
| Kran spustowy tłuszczu | tak |
| Zakres temperatury od | 60 °C |
| Zakres temperatury do | 190 °C |
| Sterowanie | Pokrętło |
| Lampka kontrolna | Nagrzewanie Utrzymanie ciepła |
| Włącznik/wyłącznik | tak |
| Regulowana wysokość nóżek | nie |
| Właściwości | miedziany element grzejny |
| Moc przyłączeniowa | 7 kW |
| W zestawie | 2 pokrywy 2 blachy perforowane |
| Materiał | Stal szlachetna |
| Ważna wskazówka | Wymagane 2 oddzielne gniazda zasilające |
| szerokość | 580 mm |
| głębokość | 575 mm |
| wysokość | 415 mm |
| waga | 23.0 kg |
DLA PODMIOTÓW BUDŻETOWYCH - PRZELEW DO 14 DNI
GWARANCJA 12 miesięcy, zapewniamy bezpłatny serwis gwarancyjny importera na terenie całego kraju