4 750,00 zł
3 861,79 zł
1 539,95 zł
1 251,99 zł
Zaloguj się
Frytownica 700, szer. 400, 15L, Bartscher 286917
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Charakterystyka:
| Rodzaj podstawy | Drzwi skrzydłowe |
| Regulacja wysokości od | 850 mm |
| Regulacja wysokości do | 900 mm |
| Napięcie | 400 V |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Przyłącze urządzenia | 3 NAC |
| Szerokość kosza | 130 mm |
| Głębokość kosza | 280 mm |
| Wysokość kosza | 135 mm |
| Pojemność kosza | 4 l |
| Pojemnik na tłuszcz | tak |
| Seria | 700 |
| Kolor | Srebrny |
| Typ | Urządzenie stojące |
| Tryb pracy | Elektr. |
| Ilość komór | 1 |
| Pojemność komory | 15 l |
| Ilość koszy | 2 |
| Strefa zimna | tak |
| Termostat bezpieczeństwa | tak |
| Kran spustowy tłuszczu | tak |
| Zakres temperatury od | 100 °C |
| Zakres temperatury do | 190 °C |
| Sterowanie | Pokrętło |
| Lampka kontrolna | Nagrzewanie Wł./wył. |
| Włącznik/wyłącznik | nie |
| Regulowana wysokość nóżek | tak |
| Właściwości | Komora z dużą strefą zimną |
| Moc przyłączeniowa | 15 kW |
| W zestawie | - |
| Materiał | CNS 18/10 Stal szlachetna |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 400 mm |
| głębokość | 700 mm |
| wysokość | 850 mm |
| waga | 39.6 kg |
DLA PODMIOTÓW BUDŻETOWYCH - PRZELEW DO 14 DNI
GWARANCJA 12 miesięcy, zapewniamy bezpłatny serwis gwarancyjny importera na terenie całego kraju