4 750,00 zł
3 861,79 zł
1 539,95 zł
1 251,99 zł
Zaloguj się
Barowa szafa chłodnicza 270L Bartscher
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Charakterystyka:
Barowa szafa chłodnicza o pojemności 270 litrów, wyposażona w oświetlenie wewnętrzne i troje podwójnie przeszklonych, samozamykających się drzwi przesuwnych, to niezawodne urządzenie do chłodzenia napojów. Elektroniczna regulacja z wyświetlaczem cyfrowym umożliwia dokładne ustawienie preferowanej temperatury.
| Szyba przednia | Z oprawą / obramowaniem |
| Szyba zabezpieczająca | tak |
| Rodzaj przeszklenia | Przeszklenie podwójne |
| W zestawie | - |
| Wymiary półek | Szer. 415 x głęb. 345 mm |
| Materiał wewnątrz | Aluminium |
| Kolor | Czarny |
| Pojemność | 270 l |
| Chłodzenie | statyczne z 3 wentylatorami |
| Zakres temperatury od | 1 °C |
| Zakres temperatury do | 10 °C |
| Regulacja temperatury | Elektronicznie z dokładnością do 1 °C |
| Termostat | tak |
| Izolacja | Cyklopentan, 45 mm z każdej strony |
| Display reklamowy | - |
| Środek chłodniczy | R600a / 0,150 kg |
| Klasa klimatyczna | 3 |
| Temperatura otoczenia | do 25 °C |
| Odparowanie wody kondensacyjnej | tak |
| Klasa wydajności energetycznej | D (Nr EU 2019 / 2024) |
| Zużycie energii elektrycznej | 500 kWh / rok |
| GWP | 3 |
| Funkcja automatycznego rozmrażania | tak |
| Rodzaj półek | Ruszt, chromowany |
| Ilość półek | 6 |
| Regulowana wysokość półek | tak |
| Z listwami cenowymi | nie |
| Możliwość zamknięcia | tak |
| Oświetlenie wewnętrzne | tak |
| Wyświetlacz cyfrowy | tak |
| Sterowanie | Elektronicznie |
| Rodzaj drzwi | Drzwi przesuwne, szkło |
| Ilość drzwi | 3 |
| Zawias drzwi | - |
| Możliwość zmiany kierunku otwierania drzwi | nie |
| Regulowana wysokość nóżek | tak |
| Włącznik/wyłącznik | nie |
| Lampka kontrolna | Wł./wył. gotowość do pracy Temperatura kompresor rozmrażanie |
| Właściwości | oświetlenie LED Drzwi samozamykające |
| Moc przyłączeniowa | 0.22 kW |
| Napięcie | 230 V |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Materiał | Stal |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 1350 mm |
| głębokość | 530 mm |
| wysokość | 850 mm |
| waga | 72.0 kg |