4 750,00 zł
3 861,79 zł
1 539,95 zł
1 251,99 zł
Zaloguj się
Zamrażarka 200LN Bartscher
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Charakterystyka:
| Ilość szuflad | 6 |
| Moc przyłączeniowa | 0.165 kW |
| Napięcie | 230 V |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Regulowana wysokość nóżek | nie |
| Zakres temperatury do | -18 °C |
| Regulacja temperatury | 6 stopni |
| Sterowanie | Regulator obrotowy |
| Pojemność | 196 l |
| Możliwość zmiany kierunku otwierania drzwi | tak |
| Lampka kontrolna | Wł./wył. Lampka ostrzegawcza |
| Zawias drzwi | Prawo |
| Klasa klimatyczna | ST |
| Klasa wydajności energetycznej | F (Nr EU 2019 / 2019) |
| Zużycie energii elektrycznej | 251 kWh / rok |
| Chłodzenie | Statycznie |
| Środek chłodniczy | R600a / 0,058 kg |
| Wyświetlacz cyfrowy | nie |
| Oświetlenie wewnętrzne | nie |
| Izolacja | Cyklopentan |
| Rodzaj drzwi | Drzwi skrzydłowe |
| Funkcja automatycznego rozmrażania | nie |
| Włącznik/wyłącznik | nie |
| Możliwość zamknięcia | nie |
| Temperatura otoczenia | 16 °C do 38 °C |
| Termostat | tak |
| Kolor | Biały |
| W zestawie | 1 tacka na kostki lodu |
| Właściwości | - |
| Materiał wewnątrz | HIPS (High Impact Polystyrene) |
| Ilość drzwi | 1 |
| GWP | 3 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 600 mm |
| głębokość | 620 mm |
| wysokość | 1450 mm |
| waga | 53.0 kg |